Frez trzpieniowy 6mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 3 ostrza 37 stopni SwissTech SWT1632006A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 3 ostrza 37 stopni Swisstech SWT1632006A
Swisstech SWT-163-2006A
SWT1632006A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% do aluminium, 3 ostrza 6.0 kąt 37 Swisstech SWT1632006A
SWT-163-2006A
SM.CK016,110,3ZLNE
Seria 20 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Posiadają ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja chwytu: h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140204621 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Długość całkowita | 57mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-2006A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 12 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 6mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 57mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie, frezowanie | High-feed Milling Roughing |
| End Mill Type | End Mill |
| Typ długości | Regular |