Frez trzpieniowy 6mm TiCN L/S KC3 Throwaway Kennedy KEN0626200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm TiCN L/S KC3 Throwaway Kennedy KEN0626200K
Kennedy KEN-062-6200K
KEN0626200K
KC-016,26,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 20.5 mm |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 | 5036140093195 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 16mm |
| Długość całkowita | 44.5 mm |
| Oznaczenie | KEN-062-6200K |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 10 g |