Frez trzpieniowy 6mm do zgrubnej obróbki HSS-EV Sherwood SHR0612540A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm do zgrubnej obróbki HSS-EV Sherwood SHR0612540A
Sherwood SHR-061-2540A
SHR0612540A
6mm FREZ TRZPIENIOWY 'RIPPER' HSS-E Sherwood
SHR-061-2540A
KC-016,35,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Jakość przemysłowa do frezowania i formowania elementów metalowych. 4 rowkowe frezy do zdzierania. Wykonane ze spiekanej stali wanadowej HSS-EV. Kształt sworznia, tolerancja h8, długość standardowa. Chwyt wg DIN 1835B.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 | 5036140328235 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 13mm |
| No. of Flutes | 3 |
| Długość całkowita | 57mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Oznaczenie | SHR-061-2540A |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 13 g |