Frez trzpieniowy 6mm kulisty 2 ostrza z chwytem gwintowanym HSS-Co SwissTech SWT1634006A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm kulisty 2 ostrza z chwytem gwintowanym HSS-Co Swisstech SWT1634006A
Swisstech SWT-163-4006A
SWT1634006A
6.0 SCR LONG 2FL B/NOSE S/DRILL-8% Co Swisstech SWT1634006A
SWT-163-4006A
SM.CK016,58ZLNE
Seria 40 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt gwintowany wg DIN 1835D. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6.
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 6 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140287945 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Uncoated |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Zastosowanie, frezowanie | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 68mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 40 Long |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | Dimensions to DIN 844. Threaded Shank to DIN 1835D. |
| Supplier Part No. | SWT-163-4006A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 15 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Średnica freza | 6mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 68mm |
| Seria | 40 Long |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Right |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |