Frez trzpieniowy 6mm kulisty 3-ostrzowy długi Kennedy KEN1614960K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
181,30 zł
Cena regularna:
147,40 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm kulisty 3-ostrzowy długi Kennedy KEN1614960K
Kennedy KEN-161-4960K
Frez trzpieniowy z węglika z czołem kulistym, S. długa 6mm 3FL
KEN-161-4960K
Opis produktu
Seria długa 3-zębne metrycznePozwalają na wykonanie operacji takich jak skrawanie boczne, nacinanie oraz pionowe wiercenie otworów. Hałas jest również znacząco zredukowany. Ostrza czołowe w standardzie. Wykonano zgodnie z Ansi Standards.
Tolerancje
Średnica (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 6mm |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Right |
| Średnica | 6mm |
| Kod EAN13 | 5036140098121 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 25mm |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie do | Aerospace Alloys; Alloy Steel; aluminium; aluminium Alloys; mosiądz; Bronze; żeliwo; miedź; Nonferrous Metals;Stal nierdzewna; Steel |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; High-feed Milling; Slotting; Plunging |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całk./opak. | 75mm |
| Waga całkowita | 0.03 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | ANSI Standards |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 30g |
KEN1614960K
FREZ TRZPIENIOWY Z węglika Z CZOLEM KULISTYM, S. DLUGA 6mm 3FL Kennedy
KEN-161-4960K
SM.CK016,150,3ZLNE
Narzędzia Cromwell