Frez trzpieniowy 6x0,5mm z węglika 2 ostrza z zaokrąglanymi ostrzami chwyt prosty powłoka Q SwissTech SWT1658504K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6x0,5mm z węglika 2 ostrza z zaokrąglanymi ostrzami chwyt prosty powłoka Q Swisstech SWT1658504K
Swisstech SWT-165-8504K
SWT1658504K
6x0,5mm ST/SH 2FL C/RADIUS SLOT DRILL Q-COAT Swisstech SWT1658504K
Swisstech SWT-165-8504K
SM.CK016,205,5ZLNE
Seria 85 Długość zwykła
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta. Tolerancja części tnącej: e8. Tolerancja chwytu h6. SCQ-2PR Węglik spiekany z powłoką Q. Wymiary wg DIN 844
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-165-8504K |
| EAN13 Barcode | 5036140207462 |
| Materiał | Solid Carbide |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | AlTiN |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Średnica freza | 6 mm |
| Długość rowków lub robocza | 20 mm |
| Długość całk. | 60 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Liczba ostrzy | 2 |
| End Mill Type | Promień naroża |
| Promień naroża | 0.5 mm |
| Plunge Type | Centre cutting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Regular |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; Profiling; Semi-finishing;Finishing |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Cutting Direction | Prawy |
| Helix Direction | Prawy |
| Seria | 85 |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | DIN 844 |