Frez trzpieniowy 8mm 4 ostrza HSS-Co kobaltowy din844 chwyt din1835A Sherwood SHR0613708F Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 8mm 4 ostrza HSS-Co kobaltowy din844 chwyt din1835A Sherwood SHR0613708F
Sherwood SHR-061-3708F
SHR0613708F
Frez trzpieniowy HSS-Co, 2 ostrza 8mm M42 69mm SHR0613708F
SHR-061-3708F
KC-016,49,2ZN/SM.[NM]
Typ ostrza: spiralne 30°. Wymiary wg DIN 844. Chwyt wg DIN 1835A.
Tolerancja metryczna
Średn. nomin.: aż do 38mm. Limit tolerancji: +0.0630, -0.0130.
Średn. nomin.: powyżej 38mm. Limit tolerancji: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 8mm |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 | 5036140175600 |
| ecl@ss | 21010500 |
| End Mill Type | End Mill |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 19 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; Keyways;Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 69 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 844; DIN 1835A |
| Oznaczenie | SHR-061-3708F |
| UNSPSC | 23241614 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 8mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 69mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 19mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel Aluminium Stal węglowa Copper |
| Standard, norma | DIN 1835A DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Compatible Materials | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Zastosowanie dla frezowania | Keyways Profiling Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| End Mill Type | End Mill |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Regular |
| Helix Direction | Prawy |