Frez trzpieniowy 8mm HSS-Co 8% TiCN chwyt Weldon 2 ostrza kulisty SwissTech SWT1631138A PRO19-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 8mm HSS-Co 8% TiCN z chwytem Weldona 2 ostrza kulisty Swisstech SWT1631138A
Swisstech SWT-163-1138A
SWT1631138A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8%, chwyt Weldon, 2 ostrza, kulisty 8.0 TiCN Swisstech SWT1631138A
SWT-163-1138A
SM.CK016,77,2ZLNE
Seria 11 - Seria krótka Wymiary wg DIN 327
Ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-1138A |
| EAN13 Barcode | 5036140203846 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość całk. | 61mm |
| Weight per 5 | 170 g |
| Długość rowków lub robocza | 11mm |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel[txt] |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | TiCN Coated[txt] |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Średnica freza | 8 mm |
| Typ chwytu | Weldon[txt] |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting[txt] |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Reach Type | Standard Neck[txt] |
| Reach Length | |
| Typ długości | Short[txt] |
| Zastosowanie dla frezowania | High Feed Milling[txt] |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel[txt] |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Cutting Direction | Right[txt] |
| Helix Direction | Prawy |
| Seria | 11 Short[txt] |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | Dimensions to DIN 327 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promień naroża | mm |
| Średnica freza | 8 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 61 mm |
| Product Number | |
| Seria | 11 Short |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Długość rowków lub robocza | 11 mm |
| Typ chwytu | Weldon |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 327 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | TiCN |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |