Frez trzpieniowy 8mm do zgrubnej obróbki HSS-Co 5% kobaltowy K412T Sherwood SHR0616702B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 8mm do zgrubnej obróbki HSS-Co 5% kobaltowy K412T Sherwood SHR0616702B
Sherwood SHR-061-6702B
SHR0616702B
x Sherwood SHR0616702B SHR0616702B
SHR-061-6702B
SM.CK016,98,6ZLNE
Seria zwykła K412T
Forma skokowa
Do użytku gdy wymagane jest usuwanie metali ciężkich oraz dobre wykończenie powierzchni. Jasne wykończenie. Typ zęba: 25° spirala. Tolerancja chwytu js14.
Tolerancje metryczne
Średnica ± 0,127mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 8mm |
| EAN13 Barcode | 5036140276680 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 18mm |
| No. of Flutes | 3 |
| Długość całkowita | 63.5 mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-6702B |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 66 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 8mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 63.5mm |
| Seria | K412T |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość rowków, części roboczej | 18mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu | js14 |