Frez trzpieniowy 8mm do zgrubnej obróbki HSS-EV Sherwood SHR0612541B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 8mm do zgrubnej obróbki HSS-EV Sherwood SHR0612541B
Sherwood SHR-061-2541B
SHR0612541B
x Sherwood SHR0612541B SHR0612541B
SHR-061-2541B
SM.CK016,41,5ZLNE
Jakość przemysłowa do frezowania i formowania elementów metalowych. 4 rowkowe frezy do zdzierania. Wykonane ze spiekanej stali wanadowej HSS-EV. Kształt sworznia, tolerancja h8, długość standardowa. Chwyt wg DIN 1835B.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 8mm |
| EAN13 Barcode | 5036140273672 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 19mm |
| No. of Flutes | 3 |
| Długość całk. | 69mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Sup. Part No. | SHR-061-2541B |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 35 g |