Frez walcowo-czołowy 11mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615415Q
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez walcowo-czołowy 11mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615415Q
Sherwood SHR-061-5415Q
SHR0615415Q
x Sherwood SHR0615415Q SHR0615415Q
SHR-061-5415Q
SM.CK016,81,3ZLNE
Stosowane do form oraz frezowania otworów i profili. Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 11mm |
| EAN13 Barcode | 5036140275225 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 41.5 mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 89mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-5415Q |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 65 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 11mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 89mm |
| Seria | E304T |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość rowków, części roboczej | 41.5mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 122 |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |