Frez walcowo-czołowy 15mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615419V
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez walcowo-czołowy 15mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615419V
Sherwood SHR-061-5419V
SHR0615419V
x Sherwood SHR0615419V SHR0615419V
SHR-061-5419V
SM.CK016,118,2ZLNE
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 15mm |
| EAN13 Barcode | 5036140275263 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 58.5 mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk. | 108.5 mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Sup. Part No. | 3082011500 |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 132 g |