Frez walcowo-czołowy 25mm długi 6 ostrzy HSS E430T Sherwood SHR0615427D PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez walcowo-czołowy 25mm długi 6 ostrzy HSS E430T Sherwood SHR0615427D
Sherwood SHR-061-5427D
SHR0615427D
x Sherwood SHR0615427D SHR0615427D
SHR-061-5427D
SM.CK016,275,2ZLNE
Stosowane do form oraz frezowania otworów i profili. Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-061-5427D |
| EAN13 Barcode | 5036140275324 |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Średnica | 25mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 100mm |
| Waga elementu | 465 g |
| Długość całk. | 157mm |
| No. of Flutes | 6 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 25 mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 157 mm |
| Numer produktu | |
| Seria | E304T |
| Średnica chwytu | 25 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 100 mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | BS 122 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Bright |
| Liczba ostrzy | 6 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |