Frez walcowo-czołowy 6,5mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615408H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez walcowo-czołowy 6,5mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615408H
Sherwood SHR-061-5408H
SHR0615408H
KC-016,53,6ZN/SM.[NM]
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 6.50 mm |
| EAN13 | 5036140275157 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 34mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 79.5 mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Oznaczenie | SHR-061-5408H |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 35 g |