Frez walcowo-czołowy 8,5mm krótki 4 ostrza HSS E410T Sherwood SHR0615113P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez walcowo-czołowy 8,5mm krótki 4 ostrza HSS E410T Sherwood SHR0615113P
Sherwood SHR-061-5113P
SHR0615113P
SHR-061-5113P
KC-016,36,3ZN/SM.[NM]
Do frezowania profili i wykonywania otwartych rowków. Wykończenie na połysk. Typ rowka : 30° śrubowy. Wyprodukowany wg normy BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje metryczne
Średnica: do 38,00mm. Tolerancja: +0,0630, -0,0130.
Średnica: Ponad 38,00mm ~. Tolerancja: +0,1250, -0,0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 8.50 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 | 5036140274754 |
| ecl@ss | 21010500 |
| End Mill Type | End Mill |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 21mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling;Finishing;Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 66.5 mm |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | E410T |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | BS122:Part 4 |
| Oznaczenie | SHR-061-5113P |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 74 g |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 8.5mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 66.5mm |
| Numer produktu | |
| Seria | E410T |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 21mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 122 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| End Mill Type | End Mill |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Short |