Frez węglikowy 10mm trzpieniowy 4 ostrza krótki TiCN SwissTech SWT1615040A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 10mm trzpieniowy 4 ostrza krótki TiCN Swisstech SWT1615040A
Swisstech SWT-161-5040A
Frez trzpieniowy węglikowy krótki, 4 ostrza 10mm TiCN Swisstech SWT1615040A
SWT-161-5040A
Opis produktu
Seria 50 - 4-zębne - Seria krótkaOstrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 10mm |
| Kod EAN13 | 5036140200210 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 20mm |
| Długość całk./opak. | 70mm |
| Waga całkowita | 0.071 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Nr produktu | SWT1615040A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 71g |
SWT1615040A
Frez trzpieniowy węglikowy krótki, 4 ostrza 10mm TiCN Swisstech SWT1615040A
SWT-161-5040A
SM.CK016,183,1ZLNE