Frez węglikowy 1/2" trzpieniowy 3 ostrza calowy Kennedy KEN1613820K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
168,40 zł
Cena regularna:
136,91 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 1/2" trzpieniowy 3 ostrza calowy Kennedy KEN1613820K
Kennedy KEN-161-3820K
KEN1613820K
1/2" 3FL STANDARD CARBIDE SLOT DRILL Kennedy
KEN-161-3820K
KC-016,143,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Skrawanie czołowe jako standard. Łączą zalety frezów dwu- i czteroostrzowych przy frezowaniu profilowym i bocznym (obwodowym), z możliwością frezowania rowków i frezowania wgłębnego. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi.
Tolerancje
Średnica (Calowe): Ponad 1/16” ~ aż do 1/4”. Limity tolerancji: +0.000, -0.002.
Średnica (Calowe): Ponad 1/4” ~ aż do 1”. Limity tolerancji: +0.000, -0.003.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 1/2" cal |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 | 5036140286474 |
| ecl@ss | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 1" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel;Copper;Cast Iron;Aluminium; Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | Plunging;Slotting;Routing;Profiling |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 3" cal |
| Waga całkowita | 0.14 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 1/2" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | KEN-161-3820K |
| UNSPSC | 23241605 |