Frez węglikowy 12mm 2 ostrza TiCN Swisstech SWT1614542A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
12.0mm ST/SH SHORT 2FL CARBIDE SLOT DRILL - TICN Swisstech SWT1614542A
SWT-161-4542A
Seria 45 - 2-zębne - Seria krótka Wymiary wg DIN 6535 HA
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | SwissTech |
| Średnica | 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140199491 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 22mm |
| Długość całkowita | 70mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SWT-161-4542A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 96 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 12mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 70mm |
| Model, kod produktu | |
| Seria | Series 45 |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 22mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 6535 HA |
| Finish/Coating | TiCN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |