Frez węglikowy 12mm trzpieniowy 2 ostrza długi Sherwood SHR1610240K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 12mm trzpieniowy 2 ostrza długi Sherwood SHR1610240K
Sherwood SHR-161-0240K
SHR1610240K
Frez trzpieniowy węglikowy, 2 ostrza 12mm SHR1610240K
SHR-161-0240K
SM.CK016,132,6ZLNE
Dla optymalnej wydajności i maksymalnego usuwania pozostałości podczas zagłębiania, rowkowania i okrawania na lekkich stopach, mosiądzu, aluminium, elementach nieżelaznych i innych miękkich materiałach. Wykonano zgodnie z: USCTi Standards.
Tolerancje
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140187610 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 25mm |
| No. of Flutes | 2 |
| Długość całkowita | 76mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SHR-161-0240K |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 130 g |