Frez węglikowy 12mm trzpieniowy 3 ostrza krótki SwissTech SWT1614812A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 12mm trzpieniowy 3 ostrza krótki Swisstech SWT1614812A
Swisstech SWT-161-4812A
SWT1614812A
Frez trzpieniowy węglikowy krótki, 3 ostrza 12mm Swisstech SWT1614812A
SWT-161-4812A
SM.CK016,233,8ZLNE
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Średnica | 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140199675 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 22mm |
| Długość całk. | 60mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Sup. Part No. | SWT1614812A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 100 g |