Frez węglikowy 12mm trzpieniowy 4 ostrza długi Sherwood SHR1616240K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 12mm trzpieniowy 4 ostrza długi Sherwood SHR1616240K
Sherwood SHR-161-6240K
SHR1616240K
Frez trzpieniowy węglikowy, 4 ostrza 12mm SHR1616240K
SHR-161-6240K
SM.CK016,132,6ZLNE
Dla optymalnej wydajności i maksymalnego usuwania pozostałości podczas zagłębiania, rowkowania i okrawania na lekkich stopach, mosiądzu, aluminium, elementach nieżelaznych i innych miękkich materiałach. Wykonano zgodnie z: USCTi Standards.
Tolerancje
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-161-6240K |
| EAN13 Barcode | 5036140187986 |
| Długość całk. | 76mm |
| Średnica | 12mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 25mm |
| Waga elementu | 130 g |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 12 mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całk. | 76 mm |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 25 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | ANSI |
| Finish/Coating | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | 30 ° stopni |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu |