Frez węglikowy 12mm trzpieniowy 4 ostrza krótki SwissTech SWT1615012A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 12mm trzpieniowy 4 ostrza krótki Swisstech SWT1615012A
Swisstech SWT-161-5012A
Frez trzpieniowy węglikowy krótki, 4 ostrza 12mm Swisstech SWT1615012A
SWT-161-5012A
Opis produktu
Seria 50 - 4-zębne - Seria krótkaOstrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 12mm |
| Kod EAN13 | 5036140200081 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 22mm |
| Długość całk./opak. | 70mm |
| Waga całkowita | 0.102 |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Nr produktu | SWT1615012A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 102g |
SWT1615012A
Frez trzpieniowy węglikowy krótki, 4 ostrza 12mm Swisstech SWT1615012A
SWT-161-5012A
SM.CK016,233,8ZLNE