Frez węglikowy 14mm trzpieniowy 2 ostrza SwissTech SWT1614514A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 14mm trzpieniowy 2 ostrza Swisstech SWT1614514A
Swisstech SWT-161-4514A
Frez trzpieniowy węglikowy, 2 ostrza 14mm Swisstech SWT1614514A
SWT-161-4514A
Opis produktu
Seria 45 - 2-zębne - Seria krótka Wymiary wg DIN 6535 HAOstrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 14mm |
| Kod EAN13 | 5036140199354 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 25mm |
| Długość całk./opak. | 75mm |
| Waga całkowita | 0.134 |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Nr produktu | SWT1614514A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 134g |
SWT1614514A
Frez trzpieniowy węglikowy, 2 ostrza 14mm Swisstech SWT1614514A
SWT-161-4514A
SM.CK016,318,8ZLNE