Frez węglikowy 14mm trzpieniowy 2 ostrza długi Sherwood SHR1610280K PRO-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 14mm trzpieniowy 2 ostrza długi Sherwood SHR1610280K
Sherwood SHR-161-0280K
SHR1610280K
Frez trzpieniowy węglikowy, 2 ostrza 14mm SHR1610280K
SHR-161-0280K
SM.CK016,175ZLNE
Dla optymalnej wydajności i maksymalnego usuwania pozostałości podczas zagłębiania, rowkowania i okrawania na lekkich stopach, mosiądzu, aluminium, elementach nieżelaznych i innych miękkich materiałach. Wykonano zgodnie z: USCTi Standards.
Tolerancje
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 14mm |
| EAN13 Barcode | 5036140187627 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 30mm |
| No. of Flutes | 2 |
| Długość całkowita | 89mm |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Supplier Part No. | SHR-161-0280K |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 180 g |