Frez węglikowy 2,5mm trzpieniowy 3 ostrza krótki SwissTech SWT1614802L PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 2,5mm trzpieniowy 3 ostrza krótki Swisstech SWT1614802L
Swisstech SWT-161-4802L
SWT1614802L
Frez trzpieniowy węglikowy krótki, 3 ostrza 2.5mm Swisstech SWT1614802L
SWT-161-4802L
SM.CK016,49,3ZLNE
Seria 48 - 3-zębne - Seria krótka
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-161-4802L |
| EAN13 Barcode | 5036140199569 |
| Średnica chwytu | 2.5 mm |
| Waga elementu | 3 g |
| Długość całk. | 32mm |
| Średnica | 2.50 mm |
| Długość rowków lub robocza | 8mm |