Frez węglikowy 2mm trzpieniowy 3 ostrza TiCN SwissTech SWT1614832A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 2mm trzpieniowy 3 ostrza TiCN Swisstech SWT1614832A
Swisstech SWT-161-4832A
SWT1614832A
Frez trzpieniowy węglikowy, 3 ostrza 2mm TiCN Swisstech SWT1614832A
SWT-161-4832A
SM.CK016,61,5ZLNE
Seria 48 - 3-zębne - Seria krótka
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 2mm |
| EAN13 Barcode | 5036140199736 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 8mm |
| Długość całkowita | 32mm |
| Średnica chwytu | 2mm |
| Supplier Part No. | SWT-161-4832A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 3 g |