Frez węglikowy 2mm trzpieniowy 4 ostrza długi Sherwood SHR1616040K MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 2mm trzpieniowy 4 ostrza długi Sherwood SHR1616040K
Sherwood SHR-161-6040K
SHR1616040K
Frez węglikowy 2mm 4-ostrzowy trzpieniowy Sherwood SHR1616040K
SHR-161-6040K
Opis produktu
Dla optymalnej wydajności i maksymalnego usuwania pozostałości podczas zagłębiania, rowkowania i okrawania na lekkich stopach, mosiądzu, aluminium, elementach nieżelaznych i innych miękkich materiałach. Wykonano zgodnie z: USCTi Standards.Tolerancje
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 2mm |
| Kod EAN13 | 5036140187894 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 7mm |
| Długość całk./opak. | 39mm |
| Waga całkowita | 0.005 |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 15g |
SM.CK016,30,5ZLNE