Frez węglikowy 3/8" trzpieniowy 3 ostrza calowy Kennedy KEN1613740K PRO19-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 3/8" trzpieniowy 3 ostrza calowy Kennedy KEN1613740K
Kennedy KEN-161-3740K
KEN1613740K
3/8" 3FL STANDARD CARBIDE SLOT DRILL Kennedy
KEN-161-3740K
SM.CK016,101,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
3-zębne
Skrawanie czołowe jako standard. Łączą zalety frezów dwu- i czteroostrzowych przy frezowaniu profilowym i bocznym (obwodowym), z możliwością frezowania rowków i frezowania wgłębnego. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi.
Tolerancje
Średnica (Calowe): Ponad 1/16” ~ aż do 1/4”. Limity tolerancji: +0.000, -0.002.
Średnica (Calowe): Ponad 1/4” ~ aż do 1”. Limity tolerancji: +0.000, -0.003.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.06 |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 1613740K |
| EAN13 Barcode | 5036140286467 |
| Materiał | Solid Carbide |
| Długość całk. | 2 1/2" cal |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Średnica freza | 3/8" cal |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Liczba ostrzy | 3 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Corner Radius | |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Flute Type | Helical |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Regular |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Zastosowanie dla frezowania | Plunging;Slotting;Routing;Profiling |
| Średnica chwytu | 3/8" cal |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 1" cal |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel;Copper;Cast Iron;Aluminium; Stainless Steel |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Helix Direction | Prawy |
| Seria | |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma |