Frez węglikowy 3mm trzpieniowy 4 ostrza długi Sherwood SHR1616060K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 3mm trzpieniowy 4 ostrza długi Sherwood SHR1616060K
Sherwood SHR-161-6060K
SHR1616060K
SM.CK016,30,5ZLNE
Tolerancje
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 3mm |
| EAN13 Barcode | 5036140187900 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 10mm |
| Długość całk. | 39mm |
| Średnica chwytu | 3mm |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 15 g |