Frez węglikowy 4,5mm trzpieniowy 3 ostrza krótki SwissTech SWT1614804L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 4,5mm trzpieniowy 3 ostrza krótki Swisstech SWT1614804L
Swisstech SWT-161-4804L
SWT1614804L
Frez trzpieniowy węglikowy krótki, 3 ostrza 4.5mm Swisstech SWT1614804L
SWT-161-4804L
SM.CK016,56,4ZLNE
Seria 48 - 3-zębne - Seria krótka
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 4.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140199606 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 12mm |
| Długość całkowita | 50mm |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Supplier Part No. | SWT-161-4804L |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 11 g |