Frez węglikowy 4mm trzpieniowy 2 ostrza długi Sherwood SHR1610080K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 4mm trzpieniowy 2 ostrza długi Sherwood SHR1610080K
Sherwood SHR-161-0080K
SHR1610080K
Frez trzpieniowy węglikowy, 2 ostrza 4mm SHR1610080K
SHR-161-0080K
SM.CK016,33,2ZLNE
Tolerancje
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 4mm |
| EAN13 Barcode | 5036140187542 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 14mm |
| No. of Flutes | 2 |
| Długość całk. | 51mm |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Sup. Part No. | - |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga | 20 g |