Frez węglikowy 5mm długi trzpieniowy 2 ostrza palcowy Sherwood SHR1610100K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 5mm długi trzpieniowy 2 ostrza palcowy Sherwood SHR1610100K SHR-161-0100K
- Średnica: 5mm
- Rodzaj: długi
- Długość robocza: 16mm
- Długość całkowita: 51mm
- Materiał: węglik spiekany
- Liczba ostrzy: 2
Dla optymalnej wydajności i maksymalnego usuwania pozostałości podczas zagłębiania, rowkowania i okrawania na lekkich stopach, mosiądzu, aluminium, elementach nieżelaznych i innych miękkich materiałach. Wykonano zgodnie z: USCTi Standards.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 5mm |
| EAN13 Barcode | 5036140187559 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 16mm |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 51mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SHR-161-0100K |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 30g |