Frez węglikowy 5mm trzpieniowy 3 ostrza długi Sherwood SHR1613100K MTM Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
17,14 €
Cena regularna:
13,94 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 5mm trzpieniowy 3 ostrza długi Sherwood SHR1613100K
Sherwood SHR-161-3100K
SHR1613100K
Frez trzpieniowy węglikowy, 3 ostrza 5mm SHR1613100K
SHR-161-3100K
SM.CK016,37,5ZLNE
Dla optymalnej wydajności i maksymalnego usuwania pozostałości podczas zagłębiania, rowkowania i okrawania na lekkich stopach, mosiądzu, aluminium, elementach nieżelaznych i innych miękkich materiałach. Wykonano zgodnie z: USCTi Standards.
Tolerancje
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 5mm |
| EAN13 Barcode | 5036140187795 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 16mm |
| Długość całkowita | 51mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SHR-161-3100K |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 30 g |