Frez węglikowy 6mm o ultradrobnym ziarnie do aluminium 2 ostrza krótki Kennedy KEN1619750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 6mm o ultradrobnym ziarnie do aluminium 2 ostrza krótki Kennedy KEN1619750K
Kennedy KEN-161-9750K
KEN1619750K
6mm 2FL CARBIDE AL-KARB MILLIMG CUTTER Kennedy
KEN-161-9750K
SM.CK016,80ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ostrza czołowe. Zaawansowana geometria ostrza jest idealna do obróbki aluminium i innych nieżelaznych materiałów. Projekt łamaczy pozwala na maksymalne odprowadzenie wiórów.
Tolerancje metryczne
Średnica: Ponad 1,00 ~ do 6,00. Tolerancja: +0,000, -0,050.
Średnica: Ponad 6,00 ~ do 25,00. Tolerancja: +0,000, -0,080.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 6mm |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Cutting Direction | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140286603 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 13mm |
| Flute Type | Helical |
| Kąt spirali | 45° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium; Nonferrous Metals |
| Grupa materiałowa | Ultrafine Micrograin |
| Zastosowanie dla frezowania | Plunging;Slotting;Routing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 57mm |
| Waga całkowita | 0.035 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 35 g |