Frez węglikowy 6mm trzpieniowy 2 ostrza TiCN SwissTech SWT1614536A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 6mm trzpieniowy 2 ostrza TiCN Swisstech SWT1614536A
Swisstech SWT-161-4536A
SWT1614536A
Frez trzpieniowy węglikowy, 2 ostrza 6mm TiCN Swisstech SWT1614536A
SWT-161-4536A
SM.CK016,79,3ZLNE
Seria 45 - 2-zębne - Seria krótka Wymiary wg DIN 6535 HA
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140199446 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 16mm |
| Długość całkowita | 50mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SWT-161-4536A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 18 g |