Frez węglikowy 7,5mm trzpieniowy 3 ostrza krótki SwissTech SWT1614807L PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 7,5mm trzpieniowy 3 ostrza krótki Swisstech SWT1614807L
Swisstech SWT-161-4807L
SWT1614807L
7.5mm ST/SH SHORT 3FL CARBIDE SLOT DRILL Swisstech SWT1614807L
SWT-161-4807L
SM.CK016,86,1ZLNE
Seria 48 - 3-zębne - Seria krótka
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-161-4807L |
| EAN13 Barcode | 5036140286887 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Waga elementu | 55 g |
| Długość całk. | 60mm |
| Średnica | 7.50 mm |
| Długość rowków lub robocza | 20mm |