Frez węglikowy 8mm kulisty 4-ostrzowy Sherwood SHR1617160K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 8mm kulisty 4-ostrzowy Sherwood SHR1617160K
Sherwood SHR-161-7160K
Frez trzpieniowy węglikowy, 4-ostrzowy, kulisty 8mm SHR1617160K
SHR-161-7160K
Opis produktu
Dla uzyskania maksymalnej siły w momencie stosowania na twardych materiałach, gdzie szybkie usuwanie wióra nie jest istotne. Cztery ostrza mają jedną z najsilniejszych struktur tnących dostępnych na rynku. Posiadają ostrza czołowe w standardzie. Wykonano zgodnie z: ANSI Standards.Tolerancje
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 8mm |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Right |
| Kod EAN13 | 5036140188075 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 20mm |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie do | Aerospace Alloys; Alloy Steel; aluminium; aluminium Alloys; mosiądz; Bronze; żeliwo; miedź; Nonferrous Metals;Stal nierdzewna; Steel |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba rowków | 4 |
| Długość całk./opak. | 63mm |
| Waga całkowita | 0.042 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | ANSI Standards |
| Nr produktu | 1MB-8 |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 55g |
SHR1617160K
Frez trzpieniowy węglikowy, 4-ostrzowy, kulisty 8mm SHR1617160K
SHR-161-7160K
SM.CK016,85,8ZLNE