Frez węglikowy 8mm trzpieniowy 2 ostrza TiCN SwissTech SWT1614538A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 8mm trzpieniowy 2 ostrza TiCN Swisstech SWT1614538A
Swisstech SWT-161-4538A
SWT1614538A
Frez trzpieniowy węglikowy, 2 ostrza 8mm TiCN Swisstech SWT1614538A
SWT-161-4538A
SM.CK016,126,9ZLNE
Seria 45 - 2-zębne - Seria krótka Wymiary wg DIN 6535 HA
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| eCl@ss Code | 21010500 |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-161-4538A |
| EAN13 Barcode | 5036140199460 |
| Waga elementu | 37 g |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość całk. | 60mm |
| Średnica | 8 mm |
| Długość rowków lub robocza | 20mm |