Frez węglikowy 9mm trzpieniowy 4 ostrza krótki TiCN SwissTech SWT1615039A PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 9mm trzpieniowy 4 ostrza krótki TiCN Swisstech SWT1615039A
Swisstech SWT-161-5039A
9mm ST/SH SHORT CARBIDE END MILL - TiCN Swisstech SWT1615039A
SWT-161-5039A
Opis produktu
Seria 50 - 4-zębne - Seria krótkaOstrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 9mm |
| Kod EAN13 | 5036140286979 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 20mm |
| Długość całk./opak. | 60mm |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Nr produktu | . |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 60g |
SWT1615039A
9mm ST/SH SHORT CARBIDE END MILL - TiCN Swisstech SWT1615039A
SWT-161-5039A
SM.CK016,164,9ZLNE