GRADE 2 COLOURED WIPES 10KG Solent SOL9301050K Wyprzedaż Ostatnie Sztuki
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
GRADE 2 COLOURED WIPES 10KG Solent SOL9301050K
SOL-930-1050K
Grade 2 Cloths - 10kg
Quality light-weight coloured cotton wipes.
Pack Waga: 10kg.
Manufactured from recycled material
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Solent Cleaning |
| Kolor | Multi |
| EAN13 Barcode | 5036140391512 |
| Grade | Grade 2 |
| Waga całkowita | 10 |
| Pack Weight | 10 kg |
| Supplier Part No. | SOL-930-1050K |
| UNSPSC Code | 47131502 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Multi-Coloured |
| Długość | mm |
| Materiał | Cotton Recycled Material |
| Typ | Rag |
| Szerokość | mm |
| Pack Quantity | 10kg |