Gąbka Jumbo' 8"x4"x2.3/4" Kennedy KEN9074150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
GABKA 'JUMBO' 8"x4"x2.3/4" Kennedy KEN9074150K
Kennedy KEN-907-4150K
GABKA 'JUMBO' 8"x4"x2.3/4"
KEN-907-4150K
Opis produktu
Wymiary: 20x10x7cm żółta duża gąbka.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140150256 |
| Kod eCl@ss | 29110100 |
| Wysokość | 7 cm |
| Długość | 20 cm |
| Głębokosć całk./opak. | 55 |
| Długość całk./opak. | 220 |
| Waga całkowita | 0.024 |
| Szerokość całk./opak. | 115 |
| Nr produktu | 920.400.300 |
| Kod UNSPSC | 47131502 |
| Waga | 35g |
| Szerokość | 10 cm |
KEN9074150K
GABKA 'JUMBO' 8"x4"x2.3/4" Kennedy
KEN-907-4150K
SM.CK016,5,3ZLNE
Narzędzia Cromwell