Głowica frezarska 125mm TRI-SQ Indexa IND1393480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 445,40 zł
Cena regularna:
1 175,12 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica frezarska 125mm TRI-SQ Indexa IND1393480K
Indexa IND-139-3480K
IND1393480K
KC-016,1311ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 40 mm |
| Marka, producent | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Cutting Edge Angle | 90° stopni |
| Depth of Cut | 12 mm |
| EAN13 | 5036140082779 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Insert Shape | Triangle |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 2204 |
| Typ płytki | TPKN |
| Maximum Cutting Diameter | 125 mm |
| Zastosowanie dla frezowania | Shouldering |
| Minimalna średnica skrawania | 125 mm |
| Liczba płytek | 6 |
| Długość całkowita | 63 mm |
| Waga całkowita | 2.77 |
| Seria | Tri Sq |
| Oznaczenie | IND-139-3480K |
| Materiał uchwytu | Stal |
| UNSPSC | 23242106 |