Głowica frezarska 80mm XP-90C 4-SQ Indexa IND1397520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 491,70 zł
Cena regularna:
1 212,76 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica frezarska 80mm XP-90C 4-SQ Indexa IND1397520K
Indexa IND-139-7520K
IND1397520K
SM.CK016,1154ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 27 mm |
| Marka | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Cutting Edge Angle | 90° stopni |
| Depth of Cut | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140082878 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Rodzaj chwytu płytki | Torx Style Insert Pocket |
| Insert Shape | Square |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 12T308 |
| Typ płytki | SDMT |
| ISO Designation | |
| Maximum Cutting Diameter | 80 mm |
| Zastosowanie dla frezowania | High-feed Milling |
| Minimalna średnica skrawania | 80 mm |
| Liczba płytek | 6 |
| Długość całk. | 50 mm |
| Waga całkowita | 1.1 |
| Seria | XP-45C |
| Sup. Part No. | 900.080PIZ/C |
| Materiał uchwytu | XP Plasma-ion Coated |
| Typ uchwytu | XP-90C |
| UNSPSC Code | 23242106 |