Głowica oskarda Sitesafe SSF5226510A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica oskarda Sitesafe SSF5226510A
Sitesafe SSF-522-6510A
SSF5226510A
PICK AXE HEAD 3.17KG/7LBCHISEL & POINT Sitesafe
SSF-522-6510A
SM.CK016,48ZLNE
Narzędzia Cromwell
Głowica oskarda ze wzdłużnym otworem, z zakończeniem z jednej strony z dłutem a z drugiej strony ze szpicem do łamania, kruszenia betonu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111605 |
| eCl@ss Code | 21041090 |
| Producent | Sitesafe |
| Supplier Part No. | SSF-522-6510A |
| EAN13 Barcode | 5036140228238 |
| Numer produktu | S72004 |
| Waga elementu | 3.18 kg |
| Waga elementu | 7 lb |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | mm |
| Waga obucha, głowicy | 7 lb pound |
| Długość całkowita | " cal |
| Typ | Replacement Pick Axe Head |
| Handle Material | |
| Head Material | Stal |
| Compatible Head Weight | 3.18 kg kilogram lb pound |