Grubościomierz zegarowy 0-20mm 0,01mm Oxford Precision OXD3300600K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grubościomierz zegarowy 0-20mm 0,01mm Oxford Precision OXD3300600K
Oxford Precision OXD-330-0600K
OXD3300600K
Grubościomierz zegarowy 0-20mm, 0.01mm Oxford OXD3300600K
OXD-330-0600K
Opis produktu
Grubościomierz używany do mierzenia średnic i tworów, rowków w miejscach trudno dostępnych, ścianek blach, rur, folii etc.Wewnętrzne dane techniczne: zakres: 55 - 75mm, skalowanie: .01mm, głębokość rowka: 8mm, długość rowka: 3mm, maksymalny zakres: 100mm.
Zewnętrzne dane techniczne: zakres: 0 - 20mm, skalowanie: 0.01mm, głębokość rowka: 6mm, długość rowka: 3mm, głębokość szyjki: 60mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154216 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Groove Depth | 6mm |
| Głębokość całk./opak. | 60mm |
| Nr produktu | OXD-330-0600K |
| Typ | External |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
SM.CK016,396,5ZLNE