Grzechotka 1/2" do klucza dynamometrycznego otwór 16mm Kennedy KEN5815900K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
348,20 zł
Cena regularna:
283,09 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1/2" SQ DR PUSHTHROUGH TYPE HEAD 16mm otwór Kennedy KEN5815900K
Kennedy KEN-581-5900K
KEN5815900K
1/2" SQ DR PUSHTHROUGH TYPE HEAD 16mm otwór Kennedy
KEN-581-5900K
SM.CK016,194,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Odwracalna Głowica z Grzechotk...
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140251731 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Square Drive | 1/2" cal |
| Supplier Part No. | 5815900K |
| UNSPSC Code | 27111715 |
| Waga elementu | 290 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Type | Reversible Ratchet Head |
| Głębokość całk. | mm |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Shape | Square Drive |
| To Suit | |
| Size | 16mm |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Fitting Type | End Fitting |
| Square Drive Size | 1/2" cal |
| Adapter Size | in. inch mm |
| Compatible Spigot Size | 16mm |