Grzechotka dwukierunkowa z gumową rękojeścią 1/2" Senator SEN5826400K MTM
dostępny
Cena regularna:
59,20 zł
Cena regularna:
48,13 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka dwukierunkowa z gumowa rękojeścią 1/2" Senator SEN5826400K
Senator SEN-582-6400K
SEN5826400K
GRZECHOTKA DWUKIERUNKOWA, REKOJESC GUMOWA 1/2" Senator
SEN-582-6400K
SM.CK016,47,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Łatwa zmiana kierunku pracy urządzenia, bez potrzeby zmiany bądź otwierania części czołowej urządzenia. Silnie wyszlifowana chromowo-wanadowa powierzchnia
z gumowym uchwytem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140161306 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Liczba ostrzy, zębów | 44 |
| Długość całkowita | 245 mm |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 640 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| No. of Teeth | 44 |
| Długość całkowita | 245mm |
| Typ produktu | Ratchet Handle |
| Drive Type | |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Drive Size | 1/2" cal |