Grzechotka dwukierunkowa z wypychaczem i sprzęgłem 3/8" Kennedy KEN5824948K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
205,30 zł
Cena regularna:
166,91 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka dwukierunkowa z wypychaczem i sprzęgłem 3/8" Kennedy KEN5824948K
Kennedy KEN-582-4948K
Grzechotka dwukierunkowa z WYPYCHACZEM i SPRZEGLEM 3/8"
KEN-582-4948K
Opis produktu
Chromowo-molibdenowe z lustrzanym wykończeniem. Z przesuwnym dwustronnym trzpieniem chwytowym do nasadek, wymaga tylko 3° ruchu do działania.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 3/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140133341 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość całk./opak. | 105mm |
| Nr produktu | KEN-582-4948K |
| Typ | Stubby |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 120g |
KEN5824948K
GRZECHOTKA DWUKIERUNKOWA Z WYPYCHACZEM I SPRZEGLEM 3/8" Kennedy
KEN-582-4948K
SM.CK016,107ZLNE
Narzędzia Cromwell