Grzechotka dwukierunkowa ze stalową rękojeścią 1/4" Kennedy KEN5824015K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
264,10 zł
Cena regularna:
214,72 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka dwukierunkowa ze stalową rękojeścią 1/4" Kennedy KEN5824015K
Kennedy KEN-582-4015K
Grzechotka dwukierunkowa, rękojeść stalowa 1/4"
KEN-582-4015K
Opis produktu
Posiada mechanizm sprężynowy. Klucz wysokiej jakości dla profesjonalnych użytkowników.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 1/4" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140131811 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Liczba ostrzy, zębów | 72 |
| Długość całk./opak. | 143mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 120g |
KEN5824015K
GRZECHOTKA DWUKIERUNKOWA, REKOJESC STALOWA 1/4" Kennedy
KEN-582-4015K
SM.CK016,165,5ZLNE
Narzędzia Cromwell