Grzechotka standardowa ze stalową rękojeścią 1/4" Kennedy KEN5824020K
dostępny
Cena regularna:
175,10 zł
Cena regularna:
142,36 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka standardowa ze stalową rękojeścią 1/4" Kennedy KEN5824020K
Kennedy KEN-582-4020K
Grzechotka Standardowa, rękojeść stalowa 1/4"
KEN-582-4020K
Opis produktu
Klucz standardowy, silnie wyszlifowany. Posiada mechanizm chwytu osadzony na łożysku kulkowym sprężynowym. Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 1/4" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140131828 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Liczba ostrzy, zębów | 20 |
| Długość całk./opak. | 140mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 170g |
KEN5824020K
GRZECHOTKA STANDARDOWA, REKOJESC STALOWA 1/4" Kennedy
KEN-582-4020K
SM.CK016,89,7ZLNE
Narzędzia Cromwell